Referent/ka obchodního oddělení

TOMIL s.r.o. – výrobce drogerie a kosmetiky, dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora oddělení
  • podpora a správa obchodních dat v IS /Helios/
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními partnery
  • vyhodnocování výsledků obchodní činnosti
  • podpora a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
  • pokročilou znalost MS Office
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • loajalitu, odpovědnost, samostatnost a flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • věrnostní program
  • možnost profesního růstu

Místo výkonu práce:  Vysoké Mýto

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s kontaktními údaji a fotografií. V předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte adresu: TOMIL s.r.o., Gen. Svatoně 149, 566 01 Vysoké Mýto nebo na email: petra.richterova@tomil.cz

Firma: TOMIL s.r.o.

Kontakt: Petra RICHTEROVÁ
Gen. Svatoně 149
566 01 Vysoké Mýto

Telefon: 465503217

Místo práce: Vysoké Mýto

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé