SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV

Náplň práce:- manuální práce ve skladu, příjem a výdej zboží s využíváním výpočetní techniky- obsluha mechanizačních prostředků ve skladovém hospodářství- příprava a expedice zboží- odborné ukládání zboží do regálů- práce v týmu - dvousměnný provozPožadujeme:- dokončené vzdělání s výučním listem- praxe v obdobné pozici a průkaz na VZV výhodou- odpovědný přístup- spolehlivost, komunikativnostNabízíme:- finanční ohodnocení odpovídající odváděnému výkonu- zázemí stabilní firmy- věrnostní program- možnost růstuPokud hledáte novou profesní výzvu v dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám Váš životopis s kontaktními údaji na adresu TOMIL s.r.o., Gen. Svatoně 149/IV, 566 01 Vysoké Mýto nebo na e-mail: petra.richterova@tomil.cz

Firma: TOMIL s.r.o.

Kontakt: Petra RICHTEROVÁ
Gen. Svatoně 149
566 01 Vysoké Mýto

Telefon: 465503217

Místo práce: Vysoké Mýto

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé